Pakalpojumi

VELORUĻĻU CĪŅAS

Mērojies spēkiem un kāju veiklībā veloruļļu divcīņās! Vēlies sevis rīkotajā pasākumā sniegt apmeklētājiem jaunu un nebijušu aktivitāti? Veloruļļi sagādās jautru fizisku nodarbi, kas papildinās gan darba ballīti, gan sportisku pasākumu! Patiks lieliem un maziem, dāmām un kungiem! Dalieties komandās pa nodaļām vai klasēm vai esiet individuālie cīņu biedri! Gatavojieties kāpt velosipēda seglos un mīt, lai noskaidrotu, kurš ir ātrākais uzņēmuma ielu karalis!

Veloruļļu divcīņas (angļu val. – gold sprint) ir aktivitāte, kurā divi dalībnieki cenšas pārspēt viens otru, pēc iespējas mazākā laikā nobraucot virtuālu distanci uz veloruļļiem (stāvot uz vietas). Distances garumu var pieskaņot pasākuma vajdzībām – 100, 200, 500 metri un tā tālāk.

Cena par dienu/vakaru (8 stundas): 480 eiro + PVN + piegādes izmaksas uz norises vietu (cenā ietilpst veloruļļu stends (veloruļļu stends, gaismas, dūmi, audio), tehniskais darbinieks, kas parūpēsies par veloruļļu uzstādīšanu un darbību visa vakara gaitā, kā arī veloruļļu aktivitātes vadītājs).

Par papildu samaksu (vienojoties individuāli) iespējams stendu pārveidot par jūsu zīmola reklāmas laukumu: pielāgot datorprogrammu ar logotipu, zīmola krāsām utml., izvietot banerus aiz stenda un velosipēdu priekšā, starplaikos ekrānos izvietot video vai foto reklāmas materiālu u.tml.

Lai nodrošinātu cīņas norisi, mums būs nepieciešams elektrības pieslēgums un vismaz 3×6 m liels laukums. Montāžas un demontāžas laiks 2 – 3 stundas pirms un pēc pasākuma.

Sazinies, rakstot uz info@velokurjers.lv

Kravas velosipēdi “Bullitt”

Iegādājies kravas velosipēdu, lai vestu bērnus, pārvietotos pats un transportētu kravu līdz 100 kg. SIA “Velokurjers” ir populārā dāņu kravas velosipēdu zīmola “Bullitt” izplatītājs Latvijā. Desmit gadu laikā par kravas velosipēdu kvalitāti pārliecinājušies tūkstošiem Eiropas, Amerikas un Klusā okeāna salu valstu iedzīvotāji.

Ar velosipēda vizuālajiem un tehniskajiem parametriem vari iepazīties oficiālajā mājaslapā, bet SIA “Velokurjers” darbinieki atbildēs uz visiem tev interesējošiem jautājumiem un dos iespēju izmēģināt jauno velosipēdu testa braucienā un aplūkot rāmja krāsu paraugus.

Vairāk informācijas: http://www.velokurjers.lv/cargo/

Pavadošais transports

Piedāvājam pavadošo transportu aktīvās atpūtas ekskursijām (piemēram, velo un laivu braucieniem), kā arī citiem pasākumiem.

Mūsu mikroautobusi ir aprīkoti ar GPS raidītājiem, kas ļauj (ja Jūs vēlaties) izsekot to kustību no jebkuras vietas, kur pieejams ir internets.

Pieejama arī speciāla piekabe drošai lielgabarīta priekšmetu un velosipēdu (ir statīvs 14 velosipēdu novietošanai uz piekabes) pārvadāšanai.

Mikroautobusiem ir ļoti ietilpīgs bagāžas nodalījums. Šāda komplektācija ir ideāli piemērota braucieniem uz pasākumiem, kur nepieciešams līdzi ņemt daudz mantu – snovborda, slēpošanas inventāru, laivas, mūzikas aparatūru, velosipēdus.

Cena bez PVN: 50 € diennaktī + dīzeļdegvielas izmaksas (11L/100km) + samaksa vadītājam pēc vienošanās.

Sīkākai informācijai lūdzam rakstīt uz e-pastu info@bicycle.lv.

Veloremonts

Lai pieteiktu apkopi vai remontu, rakstiet uz info@bicycle.lv, ar Jums sazināsies kāds no mūsu meistariem, ar kuru vienosieties par veicamajiem darbiem, vēlamajiem termiņiem, kā arī par aptuvenajām apkopes/remonta izmaksām un apmaksas kārtību.

Nepieciešamības gadījumā arī nodrošinām bojātā velosipēda transportēšanu no Jūsu adreses līdz velodarbnīcai un atpakaļ.

Ja zināt, ka būs jāmaina kādas detaļas, tad varat norādīt meistaram, ko esat noskatījuši mūsu sadarbības partneru katalogos: Fixus.lv, Veloatlaides.lv, Gandrs.lv.

Ja nezināt, kas vajadzīgs, neuztraucieties, meistars palīdzēs Jums piemeklēt nepieciešamo!

Cenrādis
Remontdarbi Cena (ar PVN)*
Apkope
Pilna apkope
Velo pilnīga izjaukšana, tīrīšana, eļļošana, ātrumu un bremžu regulēšana, tehniskā pārbaude,
nokalpojušo trosīšu, asu, zobratu maiņa.
⚠ Planetāro rumbu izjaukšana/apkope par papildus samaksu, atsevišķi vienojoties
⚠ Cenā nav iekļauta maksa par nomaināmajām detaļām
35 €
Pilna apkope vienātruma velosipēdiem (Fixed Gear, Singlespeed) 25 €
Pavasara apkope Ja nav nepieciešams mainīt smēres un detaļas.
Ātrumu un bremžu regulēšana, ķēdes eļļošana, tehniskā pārbaude, brīvkustību pārbaude un novēršana rumbās, monoblokā un stūres bļodiņās (neizjaucot šos mezglus).
⚠ Detaļu maiņa un maināmās detaļas, par atsevišķu samaksu.
17 €
Rāmja maiņa 20 €
Riepas un rati
Kameras/riepas maiņa 3 €
Kameras/riepas maiņa holandiešu velo aizm. ratam 7—12 €
Jauna rata spieķošana 8 €
Rata centrēšana 3—8 €
Aploces/rumbas maiņa 12 €
Rumbas remonts 4—6 €
Planetāro rumbu (ātrumi rumbā) remonts pēc vienošānās
Bremzes
Regulēšana/kluču maiņa 4 €
Troses maiņa 4—6 €
Hidraulikas atgaisošana pēc vienošanās
Pārslēdzēji
Regulēšana 3—5 €
Maiņa 5—6 €
Troses maiņa 4—6 €
Ritošā daļa
Centra ass maiņa 9 €
Centra ass remonts 12 €
Klaņu maiņa 7 €
Ķēdes maiņa 3 €
Kasetes/brīvrumbas/zobratu maiņa 3—5 €
Stūre un tās daļas
Bremžu rokturu maiņa 4,5 €
Pārslēdzēju rokturu maiņa 6 €
Stūres maiņa 2—8 €
Stūres lentas/rokturu maiņa 1,5—6 €
Stūres gultņu maiņa 5,5—8 €
Stūres gultņu remonts 6,5—9 €
Dakšas maiņa 9—14 €
* Cenas var mainīties atkarībā no velosipēda tehniskā stāvokļa.
⚠ Darbiem, kas nav uzrādīti cenu lapā, maksa ir pēc vienošanās.
⚠ Uz apkopi un remontu pieņemam tīrus velosipēdus. Netīriem velo papildus 3—7 € par velo mazgāšanu.

Citi pakalpojumi

Piedāvājam arī velomaršrutu izstrādi, velotūrisma braucienu un pasākumu organizēšanu, kā arī velosipēdu statīvu izgatavošanu.

Sīkāk par visiem pakalpojumiem lūdzam interesēties, rakstot uz e-pastu info@bicycle.lv.

Par Latvijas Velo informācijas centru