Jaunumi

Kuldīgas velofestivāls 2023


Sestdien, 3. jūnijā, Kuldīgā, pie Kuldīgas vieglatlētikas manēžas norisināsies Kuldīgas velofestivāls 2023🤩✨, piedāvājot plašu dienas un nakts programmu. 🟢 Ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam būs iespēja doties dažāda garuma – 36, 17 vai 8 kilometru – dienas velobraucienos 🚲. Īsākajā no maršrutiem būs pietura, kurās līdzdarboties fiziskajās aktivitātēs, iedvesmosiet sevi kustību nepieciešamībai ikdienā.🔷 Latvijā vienīgais velo nakts brauciens 🌙 sāksies stundu pirms pusnakts – plkst. 23:00. Šajā, 15 km garajā, maršrutā būs iekļauti dažādi pārsteiguma momenti, lai sniegtu dalībniekiem iespēju izbaudīt nakts velobraucienu ar īpašu garšu.Atgādinājums ikvienam interesentam – dienas un nakts braucieni ir BEZ sacensību nosacījumiem. 🟪 Pasākuma norises vietā dienas laikā varēs baudīt dažādas aktīvās atpūtas iespējas, piemēram, kāpšanu klinšu sienā, staigāšanu pa lentēm, SUP un katamarānu mini tūres Māras dīķī, dažādas piepūšamās atrakcijas, izmēģināt braucienu ar bezceļa skeitborda dēli un daudz citu aktivitāšu. Par muzikālo noformējumu rūpēsies DJ un šī pasākuma vadītājs Toms Grēviņš 🔥. Pasākumu organizē Kuldīgas novada tūrisma attīstības centrs (Visit Kuldiga). Plašāka informācija būs atrodama Facebook Velo Kuldīga un Visit Kuldiga. Uz tikšanos K U L D Ī G Ā ❤️#VeloKuldīga#VisitKuldiga#Kuldīga#Kuldīgasnovads#Kurzeme


Velokurjers sadarbībā ar Valsts POLICIJU informē!


Velokurjers dodas uz SKOLĀM!


3. – 5.februārī VELO RUĻĻI būs BaltTour 2023. Tiekamies!


VELORUĻĻU CĪŅAS KULDĪGĀ UN JURMALĀ.

Draugi! Tiekamies Veloruļļu cīņās!

Tu mums jautāsi, kas ir VELORUĻĻI? Mēs Tev atbildam – https://www.velokurjers.lv/rulli/

Būsim 4.jūnijā Kuldīgā un 12.jūnijā Jūrmalā.

Nāc un izmēģini savus SPĒKUS DIVCĪŅĀ.

Uz tikšanos!

www.velokurjers.lv

www.bicycle.lv


JŪRMALAS VELOMARATONS.

12.jūnijā, Stāvlaukumā pie Dzintaru koncertzāles, Turaidas ielā 1, UAB GEE TEAM  sadarbībā ar Jūrmalas pilsētu organizē velomaratonu.

Te VAIRĀK: https://www.jurmala.lv/lv/notikums/jurmalas-velomaratons?date=0

TIEKAMIES Jūrmalā!

Lai labi RIPO!

iesaka: www.bicycle.lv

KULDĪGAS VELOFESTIVĀLS.

4.jūnijā, Pārventas parkā, velosipēdisti ar pilnu jaudu IERIPOS VASARĀ!

Organizatori: Visit Kuldiga sagatavojuši dienas braucienu – “Ģimenes loks” (4km), ”Mazais loks” (16.5 km), ”Lielais loks” (26 km) un “Nakts brauciens” (14 km), kā arī būs pieejami dažādi aktīvās atpūtas piedzīvojumi visas dienas garumā.

Te VAIRĀK: https://www.facebook.com/velokuldiga/posts/3403824479890973

Un uz TIKŠANOS Kuldīgā!

Lai labi RIPO!

iesaka: www.bicycle.lv

SIA “Velokurjers” aicina darbā.

SIA “Velokurjers” aicina darbā aktīvus riteņbraucējus velokurjera darbam.
Vēlama pieredze velosipēdu labošanā (kā priekšrocība tiks uzskatītas zināšanas par kravas un elektriskajiem velosipēdiem)
Piedāvājam atalgojumu atbilstoši padarītajam un feinus kolēģus.
Papildus bonusi – iespēja apgūt braukšanu ar elektrisko kravas (cargo) velosipēdu, iesaistīties dažādos velosporta pasākumos, kā arī ar velotransportu un velotūrismu saistītos projektos.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz epastu.: velokurjers@velokurjers.lv .