VELOTŪRISMA BRAUCIENI

Latvijas Velo Informācijas centrs sadarbībā ar SIA Velokurjers piedāvā velotūrisma braucienu un pasākuma organizēšanu. Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem riteņbraucējiem, kuri palīdzēs izplānot un organizēt velo pasākumu.

Piedāvājam arī pavadošo transportu aktīvās atpūtas ekskursijām (piemēram, velo un laivu braucieniem), kā arī citiem pasākumiem.

Pavadošais transports (šoferis/ velomehāniķis / konsultants / asistents / palīgs). Pavadošais transports/komanda nodrošina velo brauciena laikā nevajadzīgo mantu transportēšanu (teltis, guļammaisi, katli, liekais apģērbs u.c.), sagurušo vai traumēto braucēju pārvadāšanu, braucēju grupas transportēšanu līdz naktsmītnei, ja tā nav maršruta tuvumā u.c.
atbalstu. Mūsu mikroautobusi un velosipēdi ir aprīkoti ar GPS raidītājiem, kas ļauj (ja Jūs vēlaties) izsekot to kustību no jebkuras vietas, kur pieejams ir internets.

Pieejama arī speciāla piekabe drošai lielgabarīta priekšmetu un velosipēdu pārvadāšanai.

Mikroautobusiem ir ļoti ietilpīgs bagāžas nodalījums. Šāda komplektācija ir ideāli piemērota braucieniem uz pasākumiem, kur nepieciešams līdzi ņemt daudz mantu – snovborda, slēpošanas inventāru, laivas, mūzikas aparatūru, velosipēdus, u.c. .

Vidējā cena bez PVN: 50 € diennaktī + dīzeļdegvielas izmaksas (11L/100km) + samaksa vadītājam pēc vienošanās.

Sīkākai informācijai lūdzam rakstīt uz e-pastu: info@bicycle.lv