VIC Velokurjeri – www.velokurjers.lv

08.06.2006.

 

Latvijā un Rīgā darbojās vairāki VELOKURJERU uzņēmumi (DDK un citi nelieli velo kurjerpārvadājumu veicēji), no kuriem lielākais un senākais ir SIA “VIC VELOKURJERS” un par to informācija – www.velokurjers.lv.

 

1998. gada vasarā Latvijas Satiksmes ministrija aicināja vienus no tā laika pieredzējušākajiem velotūrisma speciālistiem un veloakciju veidotājiem – Viesturu Silenieku (SIA “Gandrs”) un Oļegu Stoļarovu (sporta klubs “Velogrupa”) palīdzēt izstrādāt Latvijas Velotransporta Valsts attīstības programmu 1999.-2015. gadam.

 

Sākot darbu, mēs sapratām, ka ir vajadzīga saliedēta, profesionāla velotransporta speciālistu komanda, kas varētu kvalitatīvi nospraust “EuroVelo” maršruta Latvijas posmu un Rīgas pilsētas veloceļu tīklu.

 

Radās ideja par kurjerpasta izveidi, kurš varētu ne tikai piegādāt sūtījumus klientiem, bet arī vienlaicīgi izzināt drošākos un ērtākos ceļus, lai to tuvumā tiktu izveidotas velojoslas vai veloceliņi.

 

2000. gadā tika dibināts uzņēmums SIA “Velo informācijas centrs” un sākās projekta “VIC Velokurjers” realizācija.

 

Pa šo laiku “VIC Velokurjers” ir palielinājis darba apjomu no 20 līdz 350 patstāvīgi apkalpojamām firmām, katru dienu Rīgā un āarpus tās kurjeri ar velosipēdiem, moto un auto transportu pārvadā dāžāda veida steidzamos sūtījumus un pat kravas.

 

2005. gadā aizsākām sūtījumu pieņemšanu mūsu mājas lapā www.velokurjers.lv un sūtījumu piegādi ar velopiekabi, kā arī uzstādījām telefonsarunu ierakstu sistēmu. Arī šogad plānojam saviem klientiem piedāvāt jaunus tehniskos risinājumus, kas abpusēji atvieglotu darbu un uzlabotu pakalpojumu kvalitāti.

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

2 responses to “VIC Velokurjeri – www.velokurjers.lv”

  1. Title

    […]Here are some of the websites we advise for our visitors[…]

  2. Title

    […]the time to study or stop by the content material or web pages we’ve linked to beneath the[…]