Velosipēds – veselīgākais un izdevīgākais transporta līdzeklis!

13.09.2010.

 

No www.nra.lv

Organizācijas “JCI Latvija” iniciatīvas projektā “Ieelpa 2010” rīkotā eksperimentālā brauciena “Cīņa par ieelpu” laikā par ātrāko, dabai un veselībai draudzīgāko, komfortablāko, drošāko un ekonomiski izdevīgāko transporta veidu Rīgā atzīts velosipēds, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

 

Eksperimentālā brauciena “Cīņa par ieelpu” laikā par uzvarētāja titulu sacentās piecas dalībnieku ekipāžas – “Toyota Prius”, “Gandra” velosipēdists, “Ieelpa 2010” velosipēdists, “Baltic Taxi”, bet viens no dalībniekiem pārvietojās ar sabiedrisko transportu.

 

Nopietnu diskusiju ceļā par dabai un veselībai draudzīgāko, kā arī ekonomiskāko transporta pārvietošanās līdzekli tika atzīts velosipēds, par komfortablāko un drošāko – “Baltic Taxi”, savukārt ātrākais izrādījās “Gandra” velosipēdists.

 

Eksperimenta rezultātus noteica speciāli izraudzītu ekspertu grupa: “LMT rally team” dalībnieks Māris Neikšāns, “Eko” orientēšanās rīkotājs Māris Kjakste un “Gandra” valdes loceklis Edgars Ražinskis.

 

“JCI Latvija” rīkotais iniciatīvas projekts “Ieelpa 2010” norisinājās piektdien, 10.septembrī.

 

Projekta “Ieelpa 2010” mērķis ir radīt izpratni par nozīmīgākajiem ekoloģijas jautājumiem, veicināt zaļo uzņēmējdarbību, uzsvērt apkārtējās vides tīrību un sniegt impulsu katram indivīdam radīt pozitīvas pārmaiņas.

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

2 responses to “Velosipēds – veselīgākais un izdevīgākais transporta līdzeklis!”

  1. Title

    […]please go to the internet sites we follow, like this 1, because it represents our picks in the web[…]

  2. Title

    […]here are some links to sites that we link to mainly because we think they’re really worth visiting[…]