Velorallija posms „200 pedāļu maratons” Kuldīgā

09.05.2013.

 

Ikviens, kas vēlas baudīt dabas un kultūrvēsturiskās vērtības, iemēģināt savas prasmes orientēšanās sportā, kā arī vienkārši atpūsties tiks gaidīti Kuldīgā š.g. 25.maijā. Fotoorientēšanās norisināsies Kuldīgā un tās apkārtnē, t.i. Padures un Īvandes virzienā. Pasākuma dalībniekiem vadoties pēc kartes, būs jāatrod dabā iezīmēti objekti, jānofotografējas uz tā vai tā tiešā tuvumā. Uzņemtās bildes būs jāparāda tiesnešiem.

 

Pasākuma noslēgumā tiks apkopoti rezultāti, lai noteiktu pirmo trīs vietu ieguvējus, kā arī ikviens pēc brauciena saņems spēcinošo auzu putru un siltu tēju.

 

Organizatori aicina dalībniekus ņemt līdzi fotoierīci, ar kuru uzņemt kvalitatīvas bildes objektos.

 

Ikviens velobraucējs pēc „200 pedāļu maratona” aicināts piedalīties nakts braucienā un baudīt nakts kino, kas notiks velofestivāla „Velodiena Kuldīgā” ietvaros. Brīvā laika pavadīšanai svētdienā iespēja izvēlēties sev tīkamu velomaršrutu Kuldīgas apkārtnē.

 

Iepriekšēja reģistrācija velorallija posmam Kuldīgā: www.kurzeme.lv. Dalība pasākumā bez maksas. Dalībnieku skaits ierobežots.

 

Pasākuma programma:
Pulcēšanās un reģistrēšanās Kuldīgas pilsētas estrāde plkst. 10:00 – 11:00
Starts tiks dots plkst. 11:30
Velobrauciens , atpūta, orientēšanās plkst. 11.30 – 17.30
Finišs Kuldīgas pilsētas estrādē plkst. 17.30
Apbalvošana plkst. 19.00

 

Dalībniekiem, kuri būs piedalījušies vēl vismaz divos no sešiem velorallija posmiem Kurzemē, aktīvi publicēs savas atsauksmes par pasākumu, piedzīvojumu anotācijas un bildes sociālajos tīklos, būs iespēja piedalīties izlozē par galveno balvu – elektrovelosipēdu, kuru dāvā Kurzemes tūrisma asociācija un Blue Shock Bike.

 

Pasākums tiek finansēts Centrālās Baltijas jūras reģiona INTERREG IVA programmas projekta CB59 „Velo maršrutu tīkla attīstība un pilnveidošana Centrālā Baltijas jūras reģionā” (identifikācijas Nr. KTA/ 2013/3/ CB59) ietvaros.

 

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.