Valsts policija Zinību svētkos sveiks ar daudzveidīgām aktivitātēm

01.09.2011.

 

Tuvcīņas paraugdemonstrējumi, šaušana ar elektronisko ieroci, bērnu radošās darbnīcas, iespēja piedalīties suņu apmācības procesā un apskatīt policijas motociklus un ekipējumu – to visu un vēl dažādas aktivitātes ikviens varēs apmeklēt 1. septembra pasākuma ietvaros Vērmanes dārzā speciāli izveidotajā Valsts policijas ielā.

 

Iela darbosies no 15:00 līdz 18:00. Tajā būs atvērtas bērnu radošās darbnīcas, kurās varēs pārbaudīt savas zināšanas par policijas darbu un drošības jautājumiem. Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt policijas motociklus, tāpat notiks arī policijas ekipējuma demonstrēšana. Lai atsvaidzinātu zināšanas par uzvedību uz ceļa, strādās arī satiksmes regulētājs.

 

Par sevišķi atraktīviem priekšnesumiem rūpēsies Speciālo uzdevumu bataljons, kas ik stundu 13 minūtes rādīs tuvcīņas paraugdemonstrējumus un sniegs informāciju par pašaizsardzību (paraugdemonstrējumu laiki: 15:30; 16:30; 17:30).

 

Savukārt, kinologu dienesta pārstāvji piedāvās iespēju tikties ar policijas suņiem, tās laikā akcents tiks likts uz savstarpējo socializāciju un draudzību. Bērni varēs piedalīties pat suņu apmācības procesā – turēt tos pavadā, rādīt komandas.

 

Darbosies arī Ekspertīžu birojs, kas sniegs informāciju par uzvedību notikuma vietā un ļaus iesaistīties pirkstu nospiedumu un pēdu atlējumu radīšanas procesā.

 

Līdzās jau minētajām aktivitātēm, apmeklēt varēs arī Valsts policijas koledžas stendu. Kadeti stāstīs par mācību specifiku un atbildēs uz interesējošiem jautājumiem. Šeit būs iespējams izmēģināt šaušanu arī ar elektronisko ieroci.

 

Tāpat neiztrūkstoši svētku viesi Valsts policijas ielā būs bērnu iemīļotie Runcis Rūdis un Bruno Bebrs, kas sveiks ikvienu atnācēju.

 

Vērmanes dārzā 1. septembrim veltīts pasākums notiks jau astoto reizi. Šogad dārzs būs iekārtots kā pilsēta ar dažādām tematiskajām ielām, no kurām vienā mitināsies arī Valsts policija.

 

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

2 responses to “Valsts policija Zinību svētkos sveiks ar daudzveidīgām aktivitātēm”

  1. Title

    […]very handful of websites that take place to become in depth beneath, from our point of view are undoubtedly effectively really worth checking out[…]

  2. Title

    […]one of our visitors not long ago suggested the following website[…]