Tiek izziņots FixRide Ruļļu Cīņu turnīrs Nr. 2

15.12.2011.

 

17. decembrī, velokafejnīcā Miit, Lāčplēša ielā 10, plkst. 19:30 tiks dots starts otrajam Latvijas Ruļļu Cīņu turnīram, kurš norisināsies sešos posmos.

 

Šī gada Ruļļu Cīņu turnīrs notiks reizi mēnesī un tas ilgs līdz pat 2012. gada maija vidum, kad ārā jau būs silts un Rīgas ielas būs pilnas ar riteņbraucējiem. Paredzēts, ka turnīrs ziemas mēnešos notiks azartiskās atmosfēras pilnajā velokafejnīcā Miit, bet aprīļa un maija turnīra posmi – zem klajas debess Lācplēša ielas 10 pagalmā.

 

Pirmajā Ruļļu cīņu sezonā šī jaunā krogu sporta disciplīna ieguva lielu popularitāti aktīvu pilsētas riteņbraucēju vidū. Turnīrā piedalījās velokurjeri, sportisti un vienkārši pilsētas braucēji, kuriem ritenis ir ikdienas pārvietošanās līdzeklis. Turnīrā tiek izdalītas kungu un dāmu klases, tāpēc aicināti ir visi! Šis turnīrs ir aizraujošs ne tikai braucējiem, bet arī skatītājiem un līdzjutējiem, jo cīņa notiek par metriem un katrs brauciens ir īsts duelis.

 

Ruļļu cīņas ir 500 m garš velosprints pa pāriem, kurš norisinās uz speciāli aprīkotiem velostendiem. Braucējiem ir jāmin pedāļi, kas griež aizmugurējo ratu, kurš savukārt ir iestiprināts īpaši izgatavotos ruļļos, kas savietoti ar sensoriem. Tie nolasa ruļļu apgriezienu skaitu, tādējādi aprēķinot nobraukto distanci.

 

Turnīrā katrā posmā tiks noteikti uzvarētāji un to individuāli labākie četri rezultāti saskaitīti kopvērtējumā. Katrā posmā visiem braucējiem būs jāveic 500 metru gari kvalifikācijas braucieni un pēc to rezultātiem sportisti tiks sakārtoti pāros uz izslēgšanas braucieniem. Katrā izslēgšanas braucienā braucēji mērosies spēkiem 500 metros un uzvarētājs iegūs tiesības turpināt sacensības, līdz tiks noteikts posma uzvarētājs fināla braucienā.

 

Pasākumu atbalsta aktīvās atpūtas inventāra veikals Gandrs, kurš pārstāv zīmolu BROOKS, Schwalbe, RedBull, PicaLulu, Miit un Miit Coffe, digitālo karšu risinājumu izstrādātāji KurTuEsi un Abi2 tipogrāfija.

 

Kontaktinformācija:
dainis@kurtuesi.lv
22057777
Twitter: @fixride; @miit_tiim

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

2 responses to “Tiek izziņots FixRide Ruļļu Cīņu turnīrs Nr. 2”

  1. Title

    […]check beneath, are some entirely unrelated sites to ours, on the other hand, they’re most trustworthy sources that we use[…]

  2. Title

    […]usually posts some very interesting stuff like this. If you are new to this site[…]