Tava Velo vasara kopā ar Bicycle.lv!

 

Šķūnenieku kauss 2013!

(10.08.2013. – 11.08.2013.)

 

Arī šogad Gulbenes novada Lejasciema pagastā norisināsies gadskārtējais Šķūnenieku kauss, kura aizsākumi meklējami jau 1996. gadā. Šogad pasākums notiks 10. un 11.augustā, un, kā ierasts, to kuplā skaitā apmeklēs arī Latvijas Velo informācijas centra / SIA “Velokurjers” kolektīvs. Aicinām pievienoties līdzbraucējus!

 

Galvenā Šķūnenieku Kausa disciplīna ir šosejas riteņbraukšana ar atsevišķu startu, kas norisināsies sestdien no rīta. Pēcpusdienā tiks dots starts MTB velokrosam, kam sekos uzvarētāju apbalvošana un balle Lejasciema estrādē.

 

Svētdienai možumu iedos triatlons, kurā būs gan jābrien / jāpeld pa akmeņaino Gauju, gan jābrauc ar velosipēdu pa dažādiem ceļa seguma veidiem, kā arī jānoskrien krosiņš pa pļavu un lauku ceļu. Notiks arī futbola sacensības, kurām savu komandu būs iespējams pieteikt vēl līdz svētdienas rītam. Vīriešu turnīram komandā 5 cilvēki, sieviešu / bērnu turnīrā – 6. Var pieteikt arī pāris rezervistus. Atkarībā no komandu skaita katrā turnīrā, tiks sastādīta turnīra tabula.

 

Paralēli “lielajam futbolam” notiks dubļu futbola spēles. Lai izvairītos no pārāk nopietnas cīņas un liekām traumām, kauja par tituliem te izpaliks. Būs jautra mīcīšanās ar bumbas dzīšanu vārtos tīri (cik nu tīri var būt dubļos:)) pašu un skatītāju pēc. Dubļu futbola tiesnesis sekos spēles laikam, pieņems komandu pieteikumus, fiksēs rezultātu. Dubļu futbolu varēs spēlēt līdz “lielā futbola” finālspēļu sākumam.

 

Sekojiet informācijai par Šķūnenieku kausu 2013 pasākuma mājaslapā www.skunenieki.lv!

 

Atpūtas ceļojums uz Vīni

(02.08.2013. – 09.09.2013.)

 

2013.gadā Polijas veloceļojumu rīkotājorganizācija “CROTOS” atzīmē 10. BalticCycle veloceļojumu sezonu. Jubilejas sezonas ietvaros vēlreiz tiks atkārtots pirms desmit gadiem veiktais pirmais BalticCycle brauciens, kas 2003.gadā notika maršrutā Varšava – Viļņa. 2013.gadā no 2.-17.augustam šis pats maršruts tiks atkārtots, bet šoreiz tas tiks veikts pretējā virzienā, attiecīgi, no Viļņas uz Varšavu, lai pēc tam tālāk dotos uz Vīni (18.-30.augusts) un Zalcburgu (31.augusts – 9.septembris). Brauciena tematika – kristietība un tās pieminekļi. Brauciena ietvaros Austrijā tiks apmeklēts Kosternoiburgas klosteris, Melkas klosteris, Mariacelles bazilika (ievērojams svētceļnieku galamērķis), Stift Admontas klosteris un bibliotēka, Sv.Volfganga baznīca un Zalcburgas bīskapu rezidence. Austrijā BalticCycle viesosies pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē.

 

Detalizēts maršruta ikdienas posmu apraksts
Reģistrācijas veidlapa
Dalības noteikumi

 

Kā jau visos BalticCycle braucienos, velotūrei ir iespējams pievienoties, atkarībā no Jūsu iespējām un laika, uz jebkādu periodu, braucot kopā ar pārējiem BC ceļotājiem dienu, nedēļu, mēnesi vai arī veicot pilnu maršrutu.

 

Vairāk informācijas par braucienu, kā arī reģistrācija un dalības noteikumi šeit: http://www.bicycle.pl/content/view/370/428/

 

 

This entry was posted in Sākums. Bookmark the permalink.

Comments are closed.