Sākot ar Eiropas Mobilitātes nedēļu, “BalticBike” samazina velonomas cenas!

16.09.2010.

 

No www.rdsd.lv

 

AirBaltic informē, ka no 16. septembra pašapkalpošanās velonoma BalticBike samazina velosipēdu nomas cenu līdz 0,70 Ls stundā, kas nepārsniedz vienreizējas biļetes iegādes cenu pie sabiedriskā transporta līdzekļa vadītāja.

 

AirBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks: „BalticBike velosipēdi ir domāti ne tikai ārvalstu tūristiem, bet arī Rīgas un Jūrmalas iedzīvotājiem. Aptuveni puse no velosipēdu nomātājiem ir Latvijas iedzīvotāji. BalticBike velosipēdu cenu pazemināšana līdz sabiedriskā transporta biļešu cenu līmenim ļauj pilsētniekiem izvēlēties ērtu un zaļāku alternatīvu pārvietošanās veidu sabiedriskajam transportam.”

 

BalticBike cenu samazināšana sakrīt ar Eiropas mobilitātes nedēļu no 16. līdz 22.septembrim. Tā ir sociāla kampaņa, kuras mērķis ir veicināt sabiedriskā transporta izmantošanu, kā arī biežāku pārvietošanos ar kājām un velosipēdiem. Eiropas mobilitātes nedēļas nolūks ir ne tikai cīņa pret piesārņojumu un troksni Eiropas pilsētās, bet arī pilsētnieku dzīves kvalitātes līmeņa uzlabošana.

 

BalticBike velosipēdi ir domāti gan tiem, kas vēlas vienkārši nesteidzīgi aplūkot pilsētu, gan tiem, kam jādodas darīšanās, taču gribas to darīt ātri, izvairoties no sastrēgumiem un videi draudzīgā veidā. BalticBike veloparkā paredzēti 100 divriteņi, kas atradīsies 11 ērti pieejamās novietnēs Rīgā un Jūrmalā. BalticBike velosipēdu izīrēt ir ērti un vienkārši – piereģistrējoties internetā www.balticbike.lv vai zvanot uz +371 67788333. Paņem velosipēdu vienā novietnē, lieto, cik ilgi vēlies, un novieto citā novietnē. Nomas maksa tiek aprēķināta par katru stundu, norēķins notiek ar kredītkarti. Plašāka informācija: www.balticbike.lv.

 

AirBaltic piedāvā BalticBike sadarbībā ar www.nextbike.de – pieredzējušu publiskās velonomas sistēmu nodrošinātāju Vācijā, Austrijā un Jaunzēlandē.

 

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.