Sākas pavasara sagaidīšanas „FixRide.lv ruļļu cīņu turnīrs”

27.01.2011.

 

FixRide.lv izziņo sešu pasākumu sēriju, kuros ikvienam dalībniekam būs iespēja cīnīties par galveno turnīra balvu – divriteni.

 

Tā kā pilsētas ielas vēl joprojām klāj dziļš sniegs, vidusmēra braucējam pārvietošanās ar velosipēdu ir apgrūtināta. Neskatoties uz to, ir daudz cilvēku, kuriem patīk braukt ar riteni un vēlētos to darīt arī ziemā. Tāpēc, tiek izsludināts pirmais „Fixride.lv ruļļu cīņu turnīrs” telpās, kurš norisināsies līdz pat pavasara atnākšanai: Sākot no 29. janvāra, ik pa divām nedēļām, sestdienās, plkst. 20:00, velokafejnīcā – „Miit”, kas atrodas Lāčplēša ielā 10. Pēdējais posms ir paredzēts 9. aprīlī, kurā tiks paziņoti arī kopvērtējuma rezultāti.

 

Sešu pasākumu sērijā par galveno balvu varēs cīnīties visi tie braucēji, kuri būs piedalījušies vismaz četros posmos, jo kopvērtējumā tiks summēti četru labāko posmu punkti, kurus piešķir, ja dalībnieks spēj aizcīnīties līdz izslēgšanas turnīra 1/8finālam.

 

Ikvienam dalībniekam, piereģistrējoties, ir jānomin kvalifikācijas brauciens. Pēc uzrādītā laika braucēji tiek sakārtoti pāros (stiprākais ar vājāko, otrs stiprākais ar otru vājāko utt. – attiecīgi pēc kvalifikācijas rezultātiem). No šī brīža sākas izslēgšanas turnīrs, kur nav svarīgs katra braucēja individuālais laiks, bet gan tas, vai tiek uzvarēts pretinieks, jo tikai katra pāra uzvarētājs iekļūst nākamajā kārtā.

 

FixRide – tas ir azarts, pozitīvas emocijas un neformāla socializēšanās lieliskā atmosfērā. Turnīra galvenais tiesnesis ir Dainis Kreilis un pasākumu atbalstīta BROOKS zīmolu Latvijā pārstāvošais Gandrs, Miit, KurTuEsi, Scwalbe, Ērenpreiss un MÁDARA dabas dzērieni.

 

Video no pirmā pasākuma: http://www.vimeo.com/18962128
Video par fixride.lv ruļļu cīņām: http://www.youtube.com/semstv#p/u/4/Q-46WoJg7t0
Fotogalerija: http://www.flickr.com/photos/miittiim/sets/72157625845171294/

 

Papildus informācija:
Dainis Kreilis
22057777
dainis@kurtuesi.lv

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.