Rīgā sāk kampaņu “Sargā savu velosipēdu!”

02.06.2010.

 

No www.tvnet.lv

 

Rīt, 3. jūnijā, kampaņas “Sargā savu velosipēdu!” ietvaros Rīgas reģiona policija velobraucējiem visā galvaspilsētā sāks izdalīt informatīvus materiālus par sava braucamrīka pasargāšanu no zagļiem, informēja VP Rīgas reģiona pārvaldē.

 

Rīt, 3. jūnijā, 13:00 Rīgā, Vanšu tilta nobrauktuves centra pusē – Pils laukuma un Torņu ielas krustojumā (pie Latvijas Bankas centrālās ieejas) notiks mediju pārstāvjiem domāts pasākums, kurā tā apmeklētāji tiks informēti par velosipēdu zādzību mazināšanu.

 

VP Rīgas reģiona policija kopā ar sadarbības partneriem – Velokurjers.lv un Eiropas Riteņbraucēju federāciju informēs par līdz šim kopīgi paveikto velosipēdu zādzību samazināšanā, kā arī informēs par turpmākajām šajā projektā plānotajām aktivitātēm. Pasākumā piedalīsies – Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Ints Ķuzis, Eiropas Riteņbraucēju federācijas pārstāvis Latvijā Viesturs Silenieks un Velokurjers.lv valdes loceklis Oļegs Stoļarovs-Zariņš.

 

Pasākuma laikā veloceliņa nobrauktuvē no Vanšu tilta (pilsētas centra pusē) Rīgas reģiona Ceļu policijas darbinieki garāmbraucošajiem velosipēdistiem dalīs kopīgajā projektā izstrādātās informatīvās lapiņas – “Sargā savu velosipēdu!” un “Palīdzi sev un policijai!”.

 

Turpmāk Rīgas reģiona teritorijā Patruļpolicijas, kā arī Ceļu policijas darbinieki iespēju robežās velosipēdistiem dalīs šīs informatīvās lapiņas un skaidros nepieciešamību parūpēties par sava braucamrīka drošību, kā arī skaidros, kā vispareizāk rīkoties velosipēda zādzības gadījumā.

 

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.