Mūsu gidi dodas uz Krimu!

22.11.2009.

 

10. jūlijā biedrības “Latvijas Velo informācijas centrs” gidi ar pavadošo tehnisko transportu devās palīgā bezpeļņas ceļojumu asociācijas CROTOS tālajā ceļā uz Melnās jūras piekrastē esošo Krimas kūrortu, lai jau 13. jūlijā pievienotos BalticCycle 2009. gada nu jau 2. velomaršruta dalībniekiem braucienā “No Odesas uz Odesu jeb apkārt Krimai”.

 

Šis brauciens, ko rīko mūsu Polijas kolēģi ilgs līdz pat 20. augustam, apceļota tiks visa Krimas pussala ar piekrastē esošajām kalnu grēdām, Arbatskas šķēlumu, kā arī pilsētām Odesu, Sevastopoli, Jaltu un Kerčšu.

 

Šajā braucienā, atšķirībā no citiem BalticCycle maršrutiem, vairāk laika tiks veltīts Krimas pussalai apskatei – redzēt Azovas jūru, senas alu pilsētas, klosterus, Šatr- Dag,Ai-Petri un Aju-Dag kalnus, kā arī izpeldēties “Jaunības vannā” Krimas Lielajā kanjonā, apskatīt alas, aplūkot ūdenskritumus, burāt, kā arī nobaudīt slavenos vīnus, šampaniešus un konjakus.

 

Ja arī Tu vēlies piedalīties un dalīties šajos neaizmirstamajos iespaidos ar starptautiskā velobrauciena dalībniekiem, vēl nekas nav nokavēts, jo pievienoties braucienam iespējams jebkurā tā norises laikā un posmā. Vairāk informācijas angļu valodā atradīsi mājaslapā www.bicycle.pl.

 

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.