Liepājā 14.oktobrī notiks seminārs Kurzemes reģiona policijai par riteņbraukšanu un velozādzību apkarošanu

12.10.2011.

 

Piektdien, 14.oktobrī pēc “Latvijas Riteņbraucēju apvienības” iniciatīvas sadarbībā ar Valsts policiju, Liepājas pašvaldību, pašvaldības policiju, Ceļu satiksmes drošības direkciju un SIA “Velokurjers” Liepājā notiks izglītojošs seminārs par riteņbraukšanu, velo zādzībām, brīvprātīgo velosipēdu reģistru, riteņbraucēju ieradumiem un psiholoģiju, kā arī tiks analizēts paveiktais augstākminēto organizāciju darbs 2011.gadā.

 

Semināru vadīs Latvijas Riteņbraucēju apvienības priekšsēdētājs Viesturs Silenieks un SIA “Velokurjers” vadītājs Oļegs Stoļarovs, un tā mērķauditorija ir Kurzemes reģiona policijas un pašvaldību darbinieki. Semināra laikā tiks skaidrota riteņbraucēju uzvedība ceļu satiksmē, zādzību riski, kā izsargāties no zādzībām, kā arī uzskatāmi tiks demonstrēta dažādu slēdzeņu izturība un skaidrots par drošu velosipēdu novietošanu un uzglabāšanu. Policijas darbinieki no savas puses stāstīs par tās pieredzi, problēmām ikdienas darbā, un centīsies rast kopīgu skaidrojumu dažādiem negadījumiem. Klātesošie tiks iepazīstināti ar plānotajām izmaiņām Ceļu satiksmes noteikumos.

 

Pēc diskusijas tās dalībnieki dosies velobraucienā pa Liepājas veloceliņiem, lai apskatītu Liepājas pilsētas esošo velo infrastruktūru, izvērtētu pozitīvos piemērus, kā arī iespējamās riskantās un problemātiskās vietas, lai tās nākotnē novērstu. Pasākums tiks noslēgts ar kopīgu preses konferenci.

 

Šādus seminārus jau vairākkārt Latvijas Riteņbraucēju apvienība organizējusi Rīgas reģiona policijas dažādu struktūru darbiniekiem – augstākajai vadībai, izmeklētājiem, iecirkņa inspektoriem, ceļu policijai, kā arī Rīgas pilsētas pašvaldības policijai.

 

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.