Latvijas Riteņbraucēju apvienības biedru organizācijas “Karters” pārstāvji ieņem pirmo vietu LNT šovā “Zelta talanti”

20.03.2012.

 

Svētdien, 18.martā notikušajā LNT “Zelta talantu” šovā žūrijas un skatītāju atzinību un pirmo vietu izpelnījās velo triāla kluba “Karters” pārstāvji, brāļi Ansis un Arvis Dermaki no Ugāles.

 

Latvijas Riteņbraucēju apvienība pauž gandarījumu par brāļu uzvaru un atzinīgi vērtē ne tikai viņu profesionālo fizisko sagatavotību, bet arī milzīgo horeogrāfisko darbu gatavojoties šovam.

 

Latvijas Riteņbraucēju apvienības valdes priekšsēdētājs Viesturs Silenieks atzīst: “Šis ir labs piemērs, kā atraktīvi parādot tik vienkāršu un ikdienišķu lietu kā velosipēds var iegūt sabiedrības atzinību. Velosipēds nav otrreiz jāizgudro, bet apieties ar velosipēdu mēs visi varam vēl mācīties un mācīties. Mēs varam lepoties, ka mums ir šādi talanti un kā tie popularizē riteņbraukšanu Latvijā.”

 

Latvijas Riteņbraucēju apvienība dibināta ar mērķi veicināt ikdienas un tūrisma riteņbraukšanas kā satiksmē ērta, ekonomiska, veselīga un videi draudzīga pārvietošanās veida attīstību Latvijā.

 

Apvienības dibinātāji un biedri ir nevalstiskās organizācijas un fiziskas personas, kas atbalsta riteņbraukšanas attīstību Latvijā. Apvienība veido partnerības attiecības ar citām juridiskām un fiziskām personām.

 

Latvijas Riteņbraucēju apvienība veido sadarbību starp riteņbraucējus pārstāvošajām biedrībām un citu personu aktivitātēm efektīvākai kopīgo interešu pārstāvēšanai, popularizē riteņbraukšanu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, veicina veloizglītību; līdzdarbojas priekšlikumu izstrādē ceļu satiksmes organizācijas un citu attīstības plānošanas dokumentu un normatīvu pilnveidošanai. Apvienība ierakstīta LR UR Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2010.gada 23.novembrī.

 

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.