Kritiskā masa 1. maijā!

30.04.2010.

 

1. maijs, Dailes teātris 13:00

 

Tāpēc, ka maijs izsens ir bijis laiks, kad cilvēki svin pavasari un dzīvo.Tāpēc, ka velobraucēji joprojām netiek uzskatīti par pilntiesīgiem satiksmes dalībniekiem .atceries: mēs nebloķējam satiksmi, mēs esam satiksme! Tāpēc, ka pieaugošais auto skaits nopietni apdraud tavu un apkārtējās vides veselību- satiksmes negadījumi, izplūdes gāzes, kari naftas dēļ. Tāpēc, ka ir nepieciešams atgūt publisko telpu, kuru mums atņēmušas ne tikai automašīnas, bet arī striktais sadalījums, ko kur drīkst darīt . Pakļausim publisko telpu savām vēlmēm, nevis savas vēlmes publiskajai telpai vai varas un kapitāla interesēm. Tāpēc, ka citādāka pasaule ir iespējama un tā sākas ar tevi!

 

Cenšoties izvairīties no centralizētas un hierarhiskas organizēšanās, ticot spontanitātes un dažādības spēkam, aicinām, katru piedalīties pasākuma (paš)organizēšanā- izplatot informāciju (padod ziņu tālāk), izdomājot savus idejiskos motīvus velo akcijai, šis ir tavs pasākums! Aktīvi līdzdarbojies velo brauciena norisē- piedalies maršruta un taktikas izvēlē, izdaiļo sevi un savu velo, ņem līdzi savu karogu, ņem savu skaņas ainavu (ņem līdzi svilpīti vai maģi/getto blāsteru/). Akcijai nav un nebūs līderu- neviens neteiks priekšā, ko darīt tālāk. Vienvārdsakot- viss notiks kā vien tu to vēlēsies. Akcijas izdošanās ir tavās pašas rokās!

 

Padod tālāk!

Wikipeedijas infolinks http://en.wikipedia.org/wiki/Critical_Mass

 

Pirms pasakuma VEF 5 krpusaaa 10:00 > Šogad Kritiskajā Masā brauksim ar vel lielāku jautrību un krāšņumu- uzrīkosim sev velo karnevālu, pie reizes parādot sabiedrībai savu nostāju par mūsu mīlestību pret velo kā vislabāko un videi draudzīgāko pārvietošanās līdzekli. Lai visi beidzot mūs redz un sadzird, lai apkārtējiem vairs nerodas jautājumi-kāpēc mēs esam izbraukuši ielās? Tāpēc tiek veidota šāda radošā darbnīca, kurā mēs visi kopā izdaiļosim savus ripojošos draugus un paši sevi-ar tekstiem(Lai saprot par ko mēs iestājamies ,piem., „Viena mašīna mazāk ,jo braucu ar velo!”, „Velo Spēks it visur ielās!”, „Ar velo braukt ir jautri- pamēģini!” utt.), ar dažādiem zīmējumiem par velo vai kādu citu tēmu, vai vienkārši bez nekādas domas, lai tik ir jautrāk, košāk un pamanāmāk! Nosvinēsim šo dienu uz goda, padarot šo braucienu par īstiem svētkiem sev un citiem! Tik jāatceras, ka tikai mēs paši ar savu aktīvo līdzdalību un idejām spēsim radīt šo braucienu, kā arī darbnīcu labāku un pilnveidotāku ! Neviens neko nedarīs tavā vietā-dari to pats! Darām to kopā! Tā kā tiekamies 10:00 iekš VEF indoor skeitparka ar līdzpaņemtiem materiāliem (krāsām, kartoniem, papīriem, karogiem, līmlentu utt.), idejām, kostīmiem un tavuprāt visu nepieciešamo, kas varētu lieti noderēt šajā darbnīcā gan tev, gan citiem un tad jau jautrā gaisotnē gatavosimies Kritiskajai Masai! Galvenais nāc un piedalies! Varēsi uztaisīt sev karogu, izdaiļot sev kreklu, iedvest dzīvību savā metāla draugā, vārdu sakot, ļauj ne tikai velo, bet arī savam radošajam garam izlauzties brīvībā! Lai tad uz 13:00 mēs varētu pilnā prieka un svētku ekipējumā doties visi kopā uz Dailes teātra laukumu, kur mūs gaidīs pārējie velo draugi! Nāc un piedalies! Draugiem ar informāciju padalies!
P.S. Vien kopā, katram ieguldot savu darbu un ņemot aktīvu kopdarbību lietās, kaut kas notiks un labāks kļūs!
+++

 

Vakarpusē koncerts Andrejsalā Komutatorā (kultūras garāžas)

Durvis vaļā no plkst. 20:00

Uzspēlēs Kastete, Silards, Bikes Against The Machines, D.O.J., 9horizont, Cacophonics, Beyond The Borders, VipP Basbočka +citas muzikālas izvirtības!!

 

Riepas kauc un rumbas čīkst, velo prieks it visur ielās! Par godu 1.maija darba svētkiem mēs atpūtīsimies un nemaz par darbu nedomāsim, bet leksim katrs uz sava minamā drauga un tiksimies, kā ierasts katru gadu-kkur iekš Rīgas ielām. Pēc šādām pabraukāšanām protams izklaidi vajag turpināt, tāka visi-ar vai bez velosipēdiem tiek aicināti ap plkst 20:00 uz Andrejsalas garāžu-kultūras centru “KOMUTATORS” kur risināsies tāda kā velo sezonas atklāšanas pēc-ballīte ar daudzām un dažādām grupām, muzikāliem pārteigumiem, dejām un negaidītām-spontānām izklaidēm un priekiem! Nesēdi-nāc pats un paķer draugus līdz!

 

IEEJA: BEZMAKSAS!

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

2 responses to “Kritiskā masa 1. maijā!”

  1. Title

    […]check beneath, are some entirely unrelated internet sites to ours, however, they are most trustworthy sources that we use[…]

  2. Title

    […]that will be the finish of this write-up. Here you’ll find some sites that we think you’ll value, just click the hyperlinks over[…]