Jānis Slics un Linda Jakubone uzvar fiksīšu sacensībās Red Bull Tru Fix

28.05.2012.

 

Aizraujošās sacensībās 26. maija saulainajā dienā Kronvalda parkā 70 fiksīšu konkurencē visātrākais un meistarīgākais izrādījās Jānis Slics. Viņa starta numurs 70 norāda to, ka reģistrējās viņš kā pēdējais, turklāt ar aizlienētu riteni, taču talants darīja savu un viņš savā īpašumā ieguva Miit gatavoto dzelteno fiksīša rāmi, lai uzbūvētu savu pirmo fiksētā pārnesuma velosipēdu. Zilais rāmis arī atrada savus īpašnieku pie otrās vietas ieguvēja Grega Falski no Lielbritānijas, kas aktīvi piedalās dažādos fiksīšu pasākumos, izdod savu fiksīšu žurnālu “Stoked on Fixed bikes” un bija stāvā sajūsmā gan par pasākumu, gan Rīgu. Sarkanais jeb trešās vietas rāmis turpmāk atradīsies Reiņa Simanovska garāžā.

 

“No rīta ierados tik vēlu, jo man patīk pagulēt, bet talants laikam darīja savu. Ar fiksīti braucu kādu gadu, bet bērnībā gan trenējos [riteņbraukšanā.] Darbs tāds, ka ikdienā braucu ar mašīnu, man pat nav sava riteņa, bet tagad uzvarēju un ieguvu rāmi, noteikti uzbūvēšu savu pirmo fiksīti,” noguris, bet apmierināts bija Jānis.

 

Četru drosmīgo dāmu konkurencē prasmīgākā bija Linda Jakubone, kam sekoja Marika Arro un viņai aiz muguras pedalus mina Sintija Ernštreite. Ceturtajā vietā ierindojās Vita Miļūna. Dāmas sanema īpašās balvas no pasākuma atbalstītājiem Burusports, Gandrs un Bang Bang.

 

Pasākuma idejas autors Toms Alsbergs ar kolēģiem no Tru Fix Kru pēc sacensību beigām bija vienkārši laimīgi, ka izdevies sasniegt un pārsniegt cerēto. “Viss tiesām izdevās lieliski. Es pat necerēju, ka būs TIK labi. Vakar trasi būvēja un krāsoja kādi 40 cilvēki līdz pieciem rītā un šodien bija tāds prieks par visiem, kas atbrauca to izbaudīt. Liels prieks arī par ārzemju draugiem un paldies visiem, visiem,” aizkustināts bija Toms un noteikti gatavs ar Red Bull arī nākotnē pārsteigt fiksīšu braucējus ar jaunām idejām, bet tuvākās nākotnes plāni ir piedalīties sacensībās pašam. Protams, Red Bull Mini Drome, kas jau 17. jūnijā notiks Skotijas galvaspilsētā Edinburgā.

 

Foto un video no pasākuma jau pavisam drīz (sākot no pirmdienas) www.redbullcontentpool.com (lai ielādētu bezmaksas fotogrāfijas un video, vienreiz šajā datubāzē jāreģistrējas kā medijam).

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.