Izdoti divi jauni bukleti par velomaršrutiem Pārdaugavā!

04.09.2009.

 

Ceturtdien, 27.augustā plkst. 11:30 Āgenskalna tirgus teritorijā notika Rīgas domes Satiksmes departamenta rīkota preses konference, kurā tika sniegta informācija par diviem jauniem Eiropas Savienības līdzfinansēta projekta “Pro.Motion” ietvaros pēc RDSD pasūtījuma izdotiem informatīviem bukletiem par velomaršrutiem Pārdaugavā, braukšanas drošību, kā arī internetā pieejamu interaktīvo veloceliņu karti:

 

-“Padomi drošai velobraukšanai. Ikdienas velomaršrutu karte Pārdaugavā” -“Velokurjera” izstrādāts buklets, kurā iekļauta informācija par Ceļu satiksmes noteikumiem un rekomendētajiem velomaršrutiem pa gājēju ietvēm un mazintensīvas satiksmes ielām Pārdaugavā;

 

-“Atpūtas velomaršrutu karte Pārdaugavā un tās apkārtnē”, kurā iekļauta informācija par atpūtas velomaršrutiem Pārdaugavā un tās apkārtnē (“Izzini Āgenskalnu”, “Beberbeķu velotakas”, “Daugavgrīvas sala”, “Atklāj Doles salu”) ar maršrutu shēmām un informāciju par apskates objektiem.

 

-“Veloceliņi un velomaršruti Rīgā” – interaktīva velomaršutu karte ar jau izbūvētiem veloceliņiem Rīgā un rekomendējošiem velomaršrutiem Pārdaugavā, ko var aplūkot Rīgas domes Satiksmes departamenta mājaslapā www.rdsd.lv.

 

Tāpat no plkst. 11:00 līdz 16:00 ikvienam tirgus apmeklētājam tika izsniegti bukleti komplektā ar āboliem veselīgam dzīvesveidam. Informatīvie bukleti būs arī turpmāk pieejami jebkuram interesentam lielākajos veloveikalu tīklos, velonomas punktos, kā arī Pārdaugavā esošajās augstskolās.

 

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

One response to “Izdoti divi jauni bukleti par velomaršrutiem Pārdaugavā!”

  1. Title

    […]Sites of interest we’ve a link to[…]