Izdota brošūra drošai riteņbraukšanai -„Velosipēdists satiksmē”

09.04.2013.

 

Rīgas domes Satiksmes departaments sadarbībā ar CSDD un Latvijas Riteņbraucēju apvienību izstrādājis elektronisku brošūru „Velosipēdists satiksmē”. Tajā apkopoti un ilustrēti būtiskākie ceļu satiksmes noteikumi, raksturotas situācijas, kas īpaši attiecas uz riteņbraucējiem un viņu rīcību satiksmē. Teksta autori ir Latvijas Riteņbraucēju apvienības valdes priekšsēdētājs Viesturs Silenieks un veloeksperts Nauris Lārmanis.

 

Saskaņā ar statistikas datiem, palielinoties riteņbraucēju skaitam, palielinās arī ceļu satiksmes negadījumu skaits, kuros ir iesaistīti riteņbraucēji, īpaši tas vērojams skolu tuvumā un ielu krustojumos. Elektroniskajā brošūrā „Velosipēdists satiksmē” tiek skaidroti ceļu satiksmes noteikumi, apskatītas konfliktsituācijas un rīcība neikdienišķās situācijās. Tāpat brošūrā aprakstīts kā pareizi un atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem aprīkot velosipēdu, kā droši braukt kolonnā gan pilsētā, gan ārpus tās.

 

Lai skatītu brošūru „Velosipēdists satiksmē”, spiediet ŠEIT!

 

Elektroniskā brošūra izdota Satiksmes departamenta projekta „Informētības paaugstināšana par velobraukšanu un mārketings” (Cycling Awareness Raising and Marketing) ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Eiropas Komisijas programma „Saprātīga enerģija Eiropai” (Intelligent Energy Europa – IEE). Projekta mērķis ir pievērst uzmanību riteņbraukšanai, izmantojot jaunas un efektīvas mārketinga metodes.

 

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.