Februārī sāksies pusgadu garā ikgadējā BalticCycle velotūre, 2012. gada maršruts – No Pekinas uz Londonu

20.12.2011.

 

2012. gada 27.februārī projekta “BalticCycle”, kas tiek organizēts sadarbībā ar SIA “Velokurjers”, dalībnieki dosies pusgadu ilgā velotūrē, kas aizsāksies Ķīnas galvaspilsētā Pekinā un turpināsies cauri Dienvidkorejai, Japānai, ASV un Īrijai, lai 12.augustā noslēgtos Londonā. 2012. gads ir olimpiskais gads, un šāds maršruts izvēlēts, sekojot spēļu tradīcijai – lāpas ceļam no iepriekšējās spēļu norises vietas uz nākamo, nododot to no rokas rokā.

 

Kopējā distance 2012.gada maršrutā ir aptuveni 13 000 kilometru, tā laikā tiks šķērsots gan Atlantijas, gan Klusais Okeāns, iekļauti tādi tūrisma objekti kā Lielais Ķīnas mūris, Lielais Kanjons Amerikā, kā arī Fudži kalns Japānā, tāpat BalticCycle ceļotāji viesosies arī visu ceļā iekļauto valstu galvaspilsētās – Pekinā, Seulā, Tokijā, Vašingtonā, Dublinā – un olimpisko spēļu noslēguma dienā ieradīsies Londonā.

 

Velotūri rīko Polijas velotūrisma organizācija CROTOS sadarbībā ar Lietuvas velotūristu apvienību, kā arī SIA “Velokurjers”, kas ik gadu sniedz atbalstu BalticCycle braucienu tehniskajā nodrošinājumā. BalticCycle bezpeļņas veloceļojumi notiek jau kopš 2001.gada, un līdz šim tā dalībnieki viesojušies daudzās Eiropas valstīs, piemēram, Vācijā, Nīderlandē, Grieķijā, Polijā, Turcijā, Ukrainā, kā arī valstīs citās pasaules daļās, piemēram, Jaunzēlandē, Ķīnā, Vidusāzijas valstīs.

 

BalticCycle velobraucieniem var pieteikties ikviens, kurš mīl braukt ar velosipēdu, ir gatavs neparastiem un aizraujošiem piedzīvojumiem, iepazīt dažādas kultūras un tautas, kā arī allaž ir atsaucīgs un gatavs palīdzēt un līdzdarboties vienā komandā.

Vairāk par ceļojumu iespējams uzzināt asociācijas CROTOS mājaslapā www.bicycle.pl.

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.