BalticCycle ceļojumi 2013. gadā!

08.05.2013.

 

2013.gadā Polijas veloceļojumu rīkotājorganizācija “CROTOS” atzīmē 10. BalticCycle veloceļojumu sezonu. Šogad notiks divas velotūres: “Atpūtas ceļojums uz Vīni” (02.augusts – 09.septembris) un “Apkārt Baikāla ezeram” (02.-24.jūlijs). Vairāk informācijas par abiem braucieniem, kā arī reģistrācija un dalības noteikumi šeit: http://www.bicycle.pl/content/view/370/428/

 

Apkārt Baikāla ezeram jeb no Irkutskas līdz Irkutskai

(02.07.2013.-24.07.2013.)

 

Jūlijā BalticCycle grupa dosies uz Baikāla ezeru. Baikāls atrodas Austrumsibīrijā starp Burjatiju un Irkutskas apgabalu, tas ir pēc tilpuma lielākais saldūdens ezers pasaulē, septītais lielākais pasaules ezers, kā arī vecākais (20-25 milj. gadu) un dziļākais (1637 m). Ezerā un tā krastos mīt aptuveni 1550 dažādu dzīvnieku sugu, kā arī 1085 augu šķirņu, 60% dzīvnieku sugu un 15% augu šķirņu nav sastopamas nekur citur pasaulē kā tikai Baikālā. Leģendām apvītā ezera krastos noteikti ir daudz neatklātu noslēpumu, lielisku, neatkārtojamu dabasskatu, ko šogad visiem BalticCycle ceļotājiem nu ir iespēja redzēt un izpētīt.

 

Brauciena laikā tiks apskatīts Baikāla muzejs, Olkhonas sala, Burkhanas zemesrags, Čivirkuiskas līcis, Svjatoi Nos pussala, Khobojas zemesrags, Burjatijas galvaspilsēta Ulan-Ude, Listvjankas pilsētiņa, Angaras upe, Čerska smaile, kā arī daudz dažādu citu nozīmīgu dabas objektu, nozīmīgu vēstures un kultūras pieminekļu Baikāla krastos.

 

Ceļojuma pilns apraksts
Detalizēts maršruta ikdienas posmu apraksts
Maršruts Google kartē
Reģistrācijas veidlapa
Dalības noteikumi

 

Atpūtas ceļojums uz Vīni

(02.08.2013. – 09.09.2013.)

 

Jubilejas sezonas ietvaros vēlreiz tiks atkārtots pirms desmit gadiem veiktais pirmais BalticCycle brauciens, kas 2003.gadā notika maršrutā Varšava – Viļņa. 2013.gadā no 2.-17.augustam šis pats maršruts tiks atkārtots, bet šoreiz tas tiks veikts pretējā virzienā, attiecīgi, no Viļņas uz Varšavu, lai pēc tam tālāk dotos uz Vīni (18.-30.augusts) un Zalcburgu (31.augusts – 9.septembris). Brauciena tematika – kristietība un tās pieminekļi. Brauciena ietvaros Austrijā tiks apmeklēts Kosternoiburgas klosteris, Melkas klosteris, Mariacelles bazilika (ievērojams svētceļnieku galamērķis), Stift Admontas klosteris un bibliotēka, Sv.Volfganga baznīca un Zalcburgas bīskapu rezidence. Austrijā BalticCycle viesosies pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē.

 

Detalizēts maršruta ikdienas posmu apraksts
Reģistrācijas veidlapa
Dalības noteikumi

 

Kā jau visos BalticCycle braucienos, šīm velotūrēm ir iespējams pievienoties, atkarībā no Jūsu iespējām un laika, uz jebkādu periodu, braucot kopā ar pārējiem BC ceļotājiem dienu, nedēļu, mēnesi vai arī veicot pilnu maršrutu.

 

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.