Atskats uz Embūtes velomaratonu!

27.09.2009.

 

2. septembrī plkst. 12:00 tika dots starts 4. Vides faktu MTB, kurā piedalījās arī biedrības komanda kuplā sastāvā. Pieteikties varēja 55 km un 25 km sacensību distancēm, kā arī šoreiz tiem, kas vēlējās vienkārši vienlaikus braukt ar velosipēdu un būt Embūtē, bet no pasākuma atņemt sacensību elementu, bija iespēja kopīgā pulciņā vizināties tūrisma braucienā, apskatot skaistākās vietas Embūtē un tās apkārtnē, ko organizēja mūsu biedri.

 

Jaunums MTB maratona distancē bija iekļautais posms pa lidlauka skrejceļu, un pirmo reizi bija iespēja izmēģināt spēkus un uzbraukt virsū īstam kara lidmašīnu angāram.

 

Sacensību garajā distancē no mūsējiem piedalījās Jānis Andersons un Rūdolfs Veide, kas ieņēma atiecīgi 17. un 42. vietu, bet īsajā distancē desmitais bija Jānis Belecks, Niklāvam un Ārijai Prūšiem 53. un 54. vieta.

 

Bet kopumā šis, tāpat kā, piemēram, Šķūnenieku kauss un daudzi citi, noteikti nebija tas pasākums, kurš mums emocionāli atmiņās saistītos ar gūtajiem rezultātiem sacensību distancē. Ļoti jauks izvērtās mūsu organizētais tūrisma brauciens, kurā piedalījās Oļegs, Raitis un Gatis kopā ar cilvēkiem, ar kuriem iepazināmies Kurzemes svētceļojumā, kā arī citiem draugiem un paziņām. Arī ar laikapstākļiem bija ļoti paveicies.

 

Pēcpusdienā mums ļoti patīkamu pārsteigumu bija sarūpējusi Kurzemes velobrauciena dalībniece Inese no Priekules ar savu ģimeni, kas bija sagatavojusi kopīgu zupu un tās ēšanas pasākumu, par ko vēlamies viņai teikt lielu paldies, bija ļoti mīļi un garšīgi!. Pēcāk apskatījām arī seno Embūtes pilskalnu.

 

Savukārt naktsmītnes mums bija atvēlētas ļoti mājīgajā, plašajā un komfortablajā Embūtes tūrisma informācijas centrā. Pēc vakariņām sekoja saviesīgais vakars turpinājās līdz pat vieniem naktī. Tā laikā savstarpēji iepazināmies, svētceļojuma dalībnieki kopīgi dalījās atmiņās par Kurzemes velobraucienu, Raitis savukārt runāja par piedzīvoto braucienā apkārt Krimai BalticCycle ceļojuma ietvaros, Oļegs iepazīstināja ar biedrības “Latvijas Velo informācijas centrs” vēsturi un pašreizējām aktivitātēm, bet Jānis savukārt stāstīja par Šķūnenieku kausā notiekošo. Par mūziku pasākumā savukārt rūpējās Gatis, kas nodemonstrēja savas klavieru un dziedāšanas prasmes.

 

No rīta pēc kopīgām brokastīm devāmies uz dievkalpojumu Vaiņodes baznīcā. Pēc tam sekoja kopīga tējošana draudzes namā ar draudzes locekļiem. Līdz ar lietus sākšanos devāmies mājup, pa ceļam gan nedaudz apmaldoties un gandrīz izmetot līkumu pa Lietuvu.

 

Vēlamies pateikties visiem pasākuma organizatoriem, kā arī cilvēkiem, kas atbalstīja un pielika savu roku, lai pasākums izdotos tieši tik lielisks, kā iecerēts. Tiekamies jau nākamgad!

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.