airBaltic atklāj pirmo pašapkalpošanās velonomu Baltijā

30.06.2010.

 

AirBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks: “Katrā pieklājīgā Eiropas pilsētā ir velosipēdu nomas punkti. Tagad arī Jūrmalas un Rīgas iedzīvotāji un viesi varēs izmantot nomas divriteņus braucieniem pa pilsētu.”

 

BalticBike velosipēdi ir domāti gan tiem, kas vēlas vienkārši nesteidzīgi aplūkot pilsētu, gan tiem, kam jādodas darīšanās, taču gribas to darīt ātri, izvairoties no sastrēgumiem un videi draudzīgā veidā. BalticBike veloparkā paredzēti 100 divriteņi, kas atradīsies 11 ērti pieejamās novietnēs Rīgā un Jūrmalā. BalticBike velosipēdu izīrēt ir ērti un vienkārši – piereģistrējoties internetā www.balticbike.lv vai zvanot uz +371 67788333. Paņem velosipēdu vienā novietnē, lieto cik ilgi vēlies un novieto citā novietnē. Nomas maksa tiek aprēķināta par katru stundu, norēķins notiek ar kredītkarti. Plašāka informācija: www.balticbike.lv.

 

AirBaltic piedāvā BalticBike sadarbībā ar www.nextbike.de – pieredzējušu publiskās velonomas sistēmu nodrošinātāju Vācijā, Austrijā un Jaunzēlandē.

 

Vairāk informācijas www.balticbike.lv

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.