Aicinām pieteikties brīvprātīgos veloplūsmu mērījumam Rīgā!

28.06.2012.

 

Latvijas Riteņbraucēju apvienība un vortāls Veloriga.lv piektdien, 29.jūnijā Rīgas ielās veiks velosipēdistu skaitīšanu ar mērķi noteikt no rītiem ar velosipēdu uz darbu braucošo skaita pieaugumu salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, kā arī nomērīt velosatiksmes intensitāti konkrētās Rīgas vietās. Aicinām pieteikties brīvprātīgos, kas grib piedalīties velosipēdistu skaitīšanā.

 

Riteņbraucēju skaitīšana Rīgā norisināsies piektdien, 29.jūnijā no plkst 8 līdz 9 no rīta. Pēc tam plānota datu apkopošanas sanāksme velokafejnīcā Miit, Lāčplēša ielā. Piedalīties var tikai tie, kas šodien, 28.jūnijā lidz plkst 20.00 būs atsūtījuši savus pieteikumus, pēc kā būs saņēmuši skaitīšanas instrukciju un saskaņojuši savu mērījuma veikšanas vietu.

 

Skaitītāju izvietojums Rīgas ielās līdz rezultātu izsludināšanas brīdim publiski netiks izpausts, lai nodrošinātu mērījuma atbilstību ikdienas satiksmes plūsmai. Plānots, ka velosipēdistu skaitītāji katrā vietā atradīsies 2-3 cilvēku mazās grupās.

 

Ikviens brīvprātīgais, kas vēlas piedalīties un piektdien, 29. jūnijā no plkst 8 līdz 9 var atvēlēt savu laiku velosipēdistu skaitīšanai Rīgas ielās, tiek aicināts sūtīt savu pieteikumu uz info@veloriga.lv, norādot savu vēlmi piedalīties velosipēdistu skaitīšanā, vārdu, uzvārdu, mobilā telefona numuru, e-pasta adresi. Pieteikumu iesūtīšanas gala termiņš: ceturtdiena, 28.jūnijs, plkst 20.00.

 

Ar ikvienu, kas būs pieteicies noteiktajā termiņā, sazināsies Latvijas Riteņbraucēju apvienības pārstāvji, saskaņos uzskaites veikšanas vietu un nosūtīs instrukciju.

 

This entry was posted in Jaunumi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.